Християнський центр духовного відродження "Логос"

Неділя, 17.02.2019, 08:31

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | ПРО ЦЕНТР | Реєстрація | Вхід

 

В листопаді 2003 року в с.Коцюбинське Київської області Ірпінського району по вулиці Лісова, 21б  релігійною громадою церкви Преображення Господнього створений Центр реабілітації та соціальної допомоги «Логос».
             Будівля центру  загальною площею 1600 кв. метрів  з 60-х років минулого століття належала  дитячому садочку. Станом на 2002 рік -  це   вщент зруйноване приміщення: без вікон, дверей, підлоги, без опалення та водогону.  
             Робота Центру розпочалась з молитовного освячення каплиці Св. Мцц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що знаходиться в будівлі Центру.  Бо  найперше було Слово, і Слово стало ділом, і прийшло у життя тих людей, про яких забули, яких зреклися, які самі втратили справжні цінності та орієнтири (психосоматичні хвороби, наркотики, соціальна ізоляція та ін.).  Але це була тільки духовно-просвітницька робота Центру.  В 2005 році після часткової реконструкції будівлі ( приблизно 700 м2)   в стінах приміщення розпочалась справа  Служіння.  
              У Святому Писанні є такі слова: « Якщо брат чи сестра нагі, і не мають прожитку, а хтось з вас скаже їм - «Ідіть з миром, грійтесь і їжте», але не дасть їм потрібного для тіла, то яка з того користь? Так само і віра, коли немає діл, то вона мертва сама по собі». (Якова 2,15-17).  
             Стараннями громади майже в кожне велике свято проводяться благодійні акції,  що збирають чимало людей ( до 200 – 250  чоловік), яким потрібно не лише духовне слово, але й соціальна та матеріальна допомога. Написавши прохання, кожен може отримати  допомогу - одяг, взуття, продукти харчування;  найбільш  потребуючі – холодильники, телевізори, комп'ютери, пральні машини ( при наявності).  Щотижня працює благодійна їдальня.   Інвалідам  роздаються інвалідні возики, милиці, ходунки, різне медичне обладнання.  Ведеться активна співпраця з іншими благодійними установами та організаціями, яким ми  намагаємося допомагати (тут наведені  деякі листи прохання та подяки). За кошти Центри видається духовна  газета «Духовне Джерело», створено духовний театр «Блага Вість».
              Звичайно,  кількість потребуючих людей, які б хотіли отримати допомогу, зростає.    Крім потреби  в отриманні одягу, взуття та продуктів харчування , є потреба в медичній апаратурі для здійснення  найпростіших видів обстеження стану здоров'я малозабезпечених та соціально незахищених людей.    Є велика потреба в будівельних матеріалах для  реконструкції ще 900 м2 приміщення Центру. Це надало б змогу приймати ще більшу кількість людей, надавати більш широкий спектр благодійної допомоги.  Маємо нагальну потребу в  вантажних автомобілях    марок «Mersedes», « Ford», « Wolkswagen»  вантажпідйоністю від 2т, що працюють  на дизельному паливі.  При наявності такого автомобіля ми могли б доставляти  гуманітарні вантажі у   віддалені   області України.
              Слава Богові, ми не самотні у своїх  починаннях! Блага справа знаходить своє відлуння в серцях багатьох людей!  « Дбайте кожен не тільки про себе, а також і про іншого» (Филип., 2, 4).  
             Ми, як і багато християн України, високо шануємо Вас за велику благодійну діяльність, за Ваш неоціненний внесок у скарбницю добрих справ і  у світлу справу Служіння для найбільш потребуючих.
 Ми   свідомі того, що наша діяльність - це невелика частина тих потужних благодійних проектів, що здійснює Ваша організація  в світі загалом та в Україні зокрема.   Тому будемо Вам надзвичайно вдячні за можливість долучитися до лав Вашої організації на правах  благодійної одиниці. Це  допоможе нам активніше, з максимальною віддачею виконувати місію Служіння.
         Сподіваємось на співпрацю.
         На славу Господа нашого, Ісуса Христа! На благо наших ближніх!
                                 «Люби ближнього свого, як самого себе».

З молитовною подякою,
Настоятель парафії та голова
Центру реабілітації та соціальної
допомоги «Логос»                                                                   о. Микола (Ільницький
)


тел. (044) 536-47-79
тел. (067) 236-47-79
тел. (093) 946-20-08


 

Форма входу

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Яндекс.Метрика

Календар

«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Друзі сайту

КориснеКласс!

Випадкове фото

Кнопка сайту

Християнський центр духовного відродження Логос