Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
10:54
Допомога Ірпінській міській лікарні
Одним із важливих напрямків християнського служіння з давніх часів є піклування про хворих.

Центр реабілітації та соціальної допомоги «Логос» та Ірпінська міська лікарня(м. Буча) —це хороший приклад взаєморозуміння та взаємодопомоги. Колись цей заклад прийняв людей «вулиці», надавши увесь комплекс необхідної допомоги. Відтоді й розпочалася співпраця. Необхідне обладнання вже отримували відділення хірургії, травматології тощо.Нещодавно група служителів, з Божою поміччю, побували у медичному закладі з гуманітарною місією. Цього разу допомогу отримувало відділення інтенсивної терапії. Усі ми розуміємо, що люди, котрі там опинилися, потребують особливих умов та особливого догляду. Тому декілька спеціальних ортопедичних матрасів , звісно, полегшать роботу медперсоналу, покращать умови перебування хворих. Звичайно, ми уважно вислухали про потреби інших медиків, обов’язково намагатимемось надати і їм посильну поміч.Зараз можна почути чимало негативу, який стосується лікарів, їх ставлення до роботи, пацієнтів. Але наш досвід показує інше. Кілька тижнів тому одна з наших сестер розповідала, як приємно була вражена роботою лікарів, медперсоналу цієї лікарні. З якою непідробною щирістю, добросердечністю ті поставилися до її старенької матері. Від таких розповідей стає тепло…

Не лінуйтеся, каже слово церковне, відвідувати хворих заради Господа; ця справа милосердя дорівнює милостині. Чуєте Господа, що промовляє: «Був недужим, і ви відвідали Мене» (Мф. 25:36)

Переглядів: 928 | Додав: shaarelles | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1 shaarelles • 19:02, 2019-11-11
«Великий це зиск – побожність, вона бо дає вдовілля. Ми бо не принесли на світ нічого, та й винести нічого не можемо. А маючи поживу та одежу, цим будемо вдоволені» (1 Тим. 6, 6-8).
avatar