Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
19:30
Війна сьогодні йде не лише на полі бою, а й у духовному світові — за серця і душі українців

Війна сьогодні йде не лише на полі бою, а й у духовному світові — за серця і душі українців. У ці нелегкі часи особливо важливо пам'ятати про важливу роль духівника у нашому житті та дякувати Богові за нього. Христос не випадково посилає нам священника, адже нічого не трапляється випадково чи просто так. Кожна церковна служба, кожна щира сповідь — це благословення, яке дає нам сили та наснагу протистояти труднощам і випробуванням. В словах і порадах священників ми знаходимо мудрість та підтримку, і відчуваємо присутність Божої благодаті, яка веде нас до духовного зростання і зміцнення віри.

Через таїнства, молитви та духовні настанови духівник допомагає нам звільнитися від тяжкості гріха та наблизитися до Бога. У Божих обіймах ми відчуваємо безмежну любов і милосердя, які наповнюють наші серця світлом і надією — але тільки якщо вони відкриті до цього. Нехай його присутність стає для вас джерелом натхнення і духовної сили на кожен день. Нехай любов Христа стане зброєю, яка порятує ваше життя в усіх сенсах цього слова.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили для ЗСУ на Покровський напрямок продукти харчування (консерви, солодощі, тощо), а також ходунки для потребуючих.

«Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не

позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.» (Івана 15:4)

Дякуємо пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

Переглядів: 73 | Додав: admin | Теги: Війна сьогодні йде не лише на полі , а й у духовному світові — за серця | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar