Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
Історія Гамора М.І.

Михайло Іванович (46 років)


Ось, що пригадують наші служителі про першу зустріч:

« Коли я його побачила вперше, то подумала, що це старий чоловік і йому не менше ніж 65 -70 років. Уявіть моє здивування коли він сказав що йому лише 46 років. У подальшій розмові було з’ясовано, що він житель Івано-Франківської області, удівець, має дітей. Але з дітьми не спілкується, так як вони відмовилися від спілкування з ним і вигнали його з дому.»

Одразу після того як Михайло Іванович з’явився в Центрі реабілітації та соціальної допомоги та після попереднього медичного огляду було прийнято рішення про його негайну госпіталізацію. У Бучанській лікарні після більш детального медичного огляду було отримано підтвердження важкості його стану та встановлено діагноз.

Все фінансування лікування Гамора Михайла Івановича, проводилося за сприяння Центру реабілітації та соціальної допомоги. Також на недільній службі у Храмі «Покрови Пресвятої Богородиці» було оголошено про збір коштів на лікування Михайла. Безучасним не залишився ніхто, кожен вносив свою посильну фінансову лепту у лікування. Але разом із збором грошей, всією церковою здійснювалися молитви за здоров’я.

Дякуючи Господу Богу, лікування Михайла Івановича було досить ефективним, а тому через місяць його виписали з лікарні. Одразу після виписки він поводився досить тихо і весь час придивлявся до людей, які його оточували.

Великим здивуванням для всіх стала звістка про зникнення Михайла. Про те, через деякий час Настоятелю зателефонував сам Михайло і повідомив, що йому дуже погано, сам він знаходиться на залізничному вокзалі, а тому він дуже просить щоб його забрали знову до Центру.

Таким чином відбулося повернення Михайла до Центру реабілітації та соціальної допомоги. Щоправда, після повернення він почав проявляти свою бунтарську натуру. І знову втеча… Пів року про нашого підопічного ніхто нічого не чув. І ось знову у Настоятеля задзвонив телефон. Телефонував знову Михайло Іванович. Втім новини були приємними. Він повідомив, що повернувся до дому, помирився з донькою і тепер у нього все добре.
Категорія: СТАТТІ ПРО ЦЕНТР | Додав: shaarelles (2019-07-04)
Переглядів: 571 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar