Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
Історія спортзалу (продовження).
У 2014 році, коли кількість біженців зросла до такої кількості, що обладнані кімнати не змогли вмістити усіх людей, які втікали від бойових дій, було прийнято рішення про призупинення діяльності спортивного залу та облаштування в його приміщенні місць для перебування біженців зі сходу. Ось такий вигляд мав наш спортивний зал в цей період.


Втім, життя не стоїть на місці. Одного чудового літнього дня в стінах Центру з'явився досить цікавий чоловік. Він запропонував організувати та очолити безкоштовні заняття з Тхеквондо.


Як виявилося в подальшому, молодий і дуже активний чоловік разом з дружиною та двома дітьми вступили до ВУЗу Києва для вивчення російської мови. Усміхнені обличчя нових знайомих одразу сподобалися нам, а ще більше нам сподобалася фраза: «Я дуже хочу з хлопцями, які будуть займатися в секції, разом молитися і читати Біблію». Тож з Божого благословіння розпочалися заняття в секції Тхеквондо.Основу групи складали діти переселенців, але доповнювали ії і діти, які відвідували наш спортивний зал до трагічних подій на сході. І ось заняття розпочалися. Перші кроки в спорті з дивною назвою були цікавими, надихаючими та дуже духовними. Одразу ж з перших занять тренер видав учасникам команди білі кімоно і білі пояси. З молитвою і Святим Євангелієм розпочалася духовно-спортивна робота в нашому залі.


Заняття з Тхеквондо тривають в Центрі ось уже четвертий рік. Тих самих перших учасників команди, життя розкидало по різним місцям та містам, нова команда значно «омолодилася», тепер основу команди складають, діти які проживають в селищі. Незмінними лише залишаються МОЛИТВА, любов до ІСУСА та християнське ставлення один до одного.
Категорія: СТАТТІ ПРО ЦЕНТР | Додав: shaarelles (2019-07-24)
Переглядів: 519 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar