Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
Здоровий дух – здорове тіло
Сучасне суспільство постійно страждає на якісь крайнощі. Ми хочемо мати гармонійне життя, а від Бога відвертаємось; дбаємо про матеріальне, а забуваємо про власне здоров’я. Ні для кого не секрет, що жінки в усі часи намагалися гарно виглядати, дбали про свою зовнішність.Однак сьогодення вносить свої корективи.Сучасні жінки мають безліч обов’язків, які забирають у них практично увесь час. Телефонні розмови, переписка… Тільки це і залишається.Задум про заняття спортом для жінок виник з одного боку спонтанно, а з іншого—очікувано. Зручний, обладнаний усім необхідним зал центру «Логос». Можливість організувати заняття за власними уподобаннями. А от зібратися разом і працювати виявилося моментом непростим.

Пізно ввечері, після поїздок у транспорті, зазвичай складного робочого дня, відкинувши безліч домашніх клопотів жінки поспішають на тренування. Спочатку працювали з професійним тренером—Оленою.Саме від неї отримали перші важливі настанови: прислухатися до себе, бути поміркованими у виборі вправ і навантажень.Олена була найстаршою у групі, тому усі довірилися її порадам не тільки через досвід, але й через те,що вона з таким захопленням і задоволенням розповідала про значення фізичних навантажень для людини, що виникало неймовірне бажання все це втілювати в життя!

Сказати, що це було складно—це нічого не сказати. Інколи здавалося, що вже ніколи і нічого не вийде.Але працювали, зціпивши зуби, переборюючи власні комплекси і фізичний біль.Так склалися обставини, що наш тренер серйозно травмувалась і довелося навчитись працювати самостійно. Багато читали, переглядали відеозаняття, складали програми і самі ж з ними працювали.Дуже пощастило, що у групі є «власний» лікар, бо виникало чимало запитань: як правильно, як відпрацьовувати ту чи іншу проблему. Далі ділилися новинками щодо здорового харчування, правильного розподілу фізичних навантажень упродовж дня. Кожен із учасників зумів щось побороти: лінь, інертність, суєтність власного життя.З часом заняття перетворилися на маленький світ, де працюють, діляться новинами і враженнями, турботами. А найважливіше—допомагають і підтримують один одного. І вже ні холодні зимові вечори, ані нарікання близьких не зупиняли!Ось уже третій рік тривають заняття .Уже є чимало напрацювань, багато незреалізованих ідей.

А що дали ці заняття у духовному розрахунку?

Ось кілька думок..

Коментар: Допоки я не почала відвідувати заняття спортом у центр "Логос", у моїй голові «пазлики» не складалися, що духовність і спорт можуть бути настільки пов'язані.
Тепер для мене це просто нероздільні речі. Одночасно дбати про своє тіло і душу - в сучасному світі це майже нечувано! Що для мене дали ці заняття – в першу чергу-- дисциплінованість. Скільки разів мої друзі дивувалися, що
не зважаючи на втому, на мороз, чи іншу негоду, я збирала речі і йшла. Йшла тому, що мені цього хотілося. Хотілося "розігнати кров по організму", хотілося поспілкуватися з іншими "спортсменами", які тепер стали друзями, а також хотілося знову відчувати спільну молитву, якою завершуються всі заняття, вона завжди заспокоює. Цей спокій не короткочасний, він висмикує мене з тої шаленої рутини і часом допомагає не реагувати злі подразники.


Коментар: Мені особисто важливим був момент «боротьби» з власним тілом, бажання подолати лінь та інертність.Спільна молитва додає сил, впевненості у майбутньому.

Коментар: Спільні заняття-- це можливість разом переживати фізичні навантаження, разом долати фізичні перепони, разом молитися та співпереживати один за одного. Разом вчити молитви, разом молитися за потреби ближніх.

Коментар: Коли почала займатися у групі, то зрозуміла,відчула—фізична і духовна складові—це єдине ціле.

Коментар: Заняття сприяють подоланню фізичного болю. Дуже радію, що можу у процесі роботи допомогати іншим, відчуваю дружню підтримку. У моєму житті з’явився ще один, хай і момент, спілкування з Богом!

Спільна молитва… Щоразу після заняття звучать слова молитов. Звучать прохання до Господа про здоров’я, про зцілення фізичних та душевних недуг знайомих людей і просто потребуючих молитовної підтримки. Настає момент врівноваженості, зібраності, порозуміння.

Молитва - це єдина сила на землі, здатна долати так звані «закони природи». Лише справжня і щира молитва виводить людей з найтемніших ситуацій у втішний Божий світ.
Категорія: СТАТТІ ПРО ЦЕНТР | Додав: shaarelles (2019-10-13) | Автор: Любов Городиська
Переглядів: 715 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 5
0
1 shaarelles   [Матеріал]
Чудова ідея, чудові жінки! Так тримати!

2 Тетяна   [Матеріал]
Щира вдячність центру за таку можливість!

3 Наталія   [Матеріал]
Коли запускали даний проект, ми одразу попереджали,що головним елементом занять буде молитва. Дуже обережно жінки входили в цей аспект. В тім, після першого заняття виявилося, що ніщо так не відновлює дихання і не заспокою серцебиття, як молитва. І це помітили усі. Приємно було чути, коли жінки пригадували, що у самі важкі емоційні та психологічні моменти, в голові вспливають молитви, які промовляються нами на кожному тренуванні у спортзалі.

4 Раїса   [Матеріал]
Чудова стаття, дякую автору за таке бачення!

5 Любов   [Матеріал]
Боротьба з власним тілом, то нелегке завдання! Це вимагає від людини чималих зусиль і твердості духу.

Ім`я *:
Email *:
Код *: