Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
Курси англійської мови у Логосі
Водночас з відкриттям комп’ютерного класу, сьогодні у Центрі «Логос» (смт. Коцюбинське, вул. Лісова 21а) стартував новий проект - а саме курси англійської мови для дітей та підлітків. На сьогоднішній день сформована группа з 9 дітей, які з радістю та цікавістю розвивають свої англомовні навики на нашій платформі.Англійська мова є беззаперечним лідером у сучасному світі: нею спілкуються на міжнародних рівнях і використовують як універсальний спосіб зв’язку між людьми різних національностей. Ії знання необхідне для кожної дитини, яка завдяки англійській змові зможе набагато розширити кордони своїх можливостей як у спілкуванні, так і в навчанні/роботі.

Не менш важливим знання англійської мови є і в духовному середовищі, яке у нашому Центрі є міжконфесійним. Проповіді від найкращих англомовних пасторів, змога спілкуватися з дуже цікавими людьми на різні теми і так далі – все це дозволяють робити курси англійської мови, які веде професійний педагог Віра.Заміри серця належать людині, та від Господа відповідь язика. (Приповісті 16:1)

Курси проводяться двічі на тиждень: цього достатньо для єфективного та поступового розвитку навиків для спілкування на англійській мові. В навчальному процесі ми використовуємо сучасні міжнародні методики від кращих викладачів, проводимо інтерактивні заняття, в майбутньому плануємо залучати нативних носіїв мови. Діти з великим зацікавленням поглиблюють свої знання, а ми дякуємо Христу за можливість розширювать їх горизонти.А якщо кому з вас не стачає мудрости, нехай просить від Бога, що всім дає просто, та не докоряє, і буде вона йому дана. (Якова 1:5)
Категорія: ЖИТТЯ ЦЕНТРУ | Додав: shaarelles (2019-11-14)
Переглядів: 526 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar