Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
Початок роботи комп’ютерного класу
Світ є неймовірно швидким та мінливим, а вимоги до сучасної людини зростають з кожним днем. Сьогодні бути освіченим та культурним мало. Суспільству тепер потрібні ті, хто є комп’ютерно грамотний та інформаційно культурний, адже світ тепер став цифровим. Кожному із нас потрібно вільно володіти комп’ютерними технікою та програмами, вміти критично оцінювати та аналізувати шалені потоки інформації. А найголовніше в цьому всьому – потрібно вберегти себе як особистість та дбати про свій духовний стан.Про сучасних дітей говорять, що вони «народженні» з планшетами в руках. Для них абсолютно не проблема розібратися із комп’ютерною технікою, залізти в простори інтернету. Але дуже важливо, щоб вони уміли робити правильно. Не даремно ж тепер поряд з поняттям освічений ходить поняття «комп’ютерно грамотний», адже спокуси віртуального світу тепер неабиякі.

У Християнському центрі Логос знову розпочалися комп’ютерні курси, які допоможуть дітям краще освоїти хмарні та комп’ютерні технології, колективну роботу в режимі онлайн та підвищити рівень інформаційної грамотності, інформаційної культури та інформаційної безпеки малих і не дуже користувачів ПК. Адже це одні із основних навичок сучасної людини. Разом з цим, основним нашим завданням є стати на крок ближче до Ісуса, який дарує нам цю можливість, де кожна дитина може зануритися не лише у віртуальний світ, але й у світ де живе Господь.

Просимо молитовно підтримати цей проект, особливо батьків дітей. Разом ми зробимо цей світ кращим.

[/c]

"Серце розумне шукає знання, а уста безумних глупоту пасуть." Приповісті 15:14

«Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду,я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі.» до филип'ян 3:13, 14

Адреса: смт. Коцюбинське, вул. Лісова 21а, Центр реабілітації та соціальної допомоги "Логос".
Категорія: ЖИТТЯ ЦЕНТРУ | Додав: shaarelles (2019-11-13) | Автор: Тетяна Марценюк
Переглядів: 514 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar