Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » Архів матеріалівЩе не так давно Запорізька область була затишним мальовничим краєм, де звичайні люди вели тихе життя, ходили на роботу, виховували дітей, раділи малим дрібницям і не міркували про погане. Але з приходом російської окупації Запоріжжя перетворилось на нажахані, затягнуті імлою болю та відчаю, міста та села. Окупанти без жалю випалюють їх ракетними ударами, викрадають дітей і нищать все, з чого складалося життя місцевих українців. Та чорне зло ніколи не переможе світло і не зможе відібрати дар життя, що в своїй великій любові дарував нам Господь. Памʼятаймо, що зараз важлива кожна крапля підтримки, кожні вільні руки, кожна щира молитва за наших захисників із ЗСУ…

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» передали на Запорізький напрямок мʼясні консерви, спальники, тощо.

«Тримайтеся кріпко й хоробро, не бійтесь і не лякайтесь їх! Сам Господь, Бог твій, рушає з тобою; він тебе не лишить і не покине» (Втор 31,6).

Дякуємо пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 78 | Додав: admin | Дата: 2023-11-13 | Коментарі (0)
Захист Батьківщини — це завдання надзвичайної складності, особливо коли сили агресора значно переважають. Але саме в таких випробуваннях проявляється невмирущий дух українських військових, в чиїх жилах тече кров пращурів-козаків. Вони стоять на захисті рідного краю, незважаючи на численність ворожої орди, та на безперервну небезпеку для власного життя. Цей героїзм назавжди закарбується в пам'яті майбутніх поколінь України і стане невичерпним джерелом натхнення та прикладом мужності і відваги. Але він має стати нашим спільним героїзмом. Треба не просто пишатися тими, хто відстоює нашу землю на передовій, а й самим долучитися до захисту нашого дому та допомоги постраждалому цивільному населенню у кожній можливій формі.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» передали на Херсонський напрямок памперси, гігієну, продукти харчування.

«Оце ж воля Мого Отця, щоб усякий, хто Сина бачить та вірує в Нього, мав вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.» (Вiд Iвана 6:40)

Дякуємо Фонду Ukrainehilfe Breitscheid St. Laurentius Gemeinschaft e.V" в особі професора, доктора Heinrich Benner, Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: admin | Дата: 2023-11-11 | Коментарі (0)
Допомога лікарням важлива не тільки в часи миру — вона особливо актуальна під час війни, яка зазвичай приносить великий наплив поранених, хворих та постраждалих людей, які потребують невідкладної медичної допомоги. Медична сфера має важливе завдання — забезпечити належну та якісну медичну допомогу у цих складних обставинах. Лікарні стають центрами надії, де обробляють поранення, проводять хірургічні операції, забезпечують інтенсивну терапію та надають післяопераційну реабілітацію. Усім лікарям, медсестрам, фельдшерам та іншим медичним працівникам, які працюють у лікарнях, слід висловити велику вдячність за їхню самовіддану роботу. Вони є героями, які жертвують своїм життям, щоб допомогти пораненим людям. Нехай Господь веде їх крізь цю темряву і вкладає до рук чудеса зцілення.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» передали КНП "Радомишльська лікарня" медичні засоби (памперси, маски, рукавички, антисептики, тощо) і санітарно - гігієнічні засоби (шампуні, гелі).

«Як слухняні, не застосовуйтеся до попередніх пожадливостей вашого невідання, але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні, бо написано: Будьте святі, Я бо святий!» (1-е Петра 1:14-16)

Дякуємо Фонду Ukrainehilfe Breitscheid St. Laurentius Gemeinschaft e.V" в особі професора, доктора Heinrich Benner, Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: admin | Дата: 2023-11-10 | Коментарі (0)
Реабілітація поранених військових є невід'ємною частиною процесу їх відновлення після бойових дій. Важливість цього процесу неможливо переоцінити, оскільки він сприяє не тільки фізичному відновленню, але і ментальному здоров'ю воїнів, допомагаючи їм адаптуватися до повсякденного життя після чергового звільнення. Медичні установи, які беруть на себе відновлення героїв, віддають усі сили для забезпечення якісних послуг, тому так важливо їх підтримувати. Будь-яка допомога для закладів, які займаються реабілітацією військових, є надзвичайно важливою, оскільки вона допомагає зберегти та покращити побут наших воїнів. Вони віддали за наш захист все, і від нас теж в деякій мірі залежить, чи пришвидшиться їх повернення до нормального життя.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» передали в Інститут медицини праці ім Ю.І.Кундієва (Центр психології і реабілітації м Київ) санітарно-гігієнічні засоби (антисептики) і засоби гігієни.

«Не складайте скарбів собі на землі, де нищить їх міль та іржа, і де злодії підкопуються й викрадають. Складайте ж собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа їх не нищить, і де злодії до них не підкопуються та не крадуть. Бо де скарб твій, там буде й серце твоє!» (Вiд Матвiя 6:19-21)

Дякуємо Фонду Ukrainehilfe Breitscheid St. Laurentius Gemeinschaft e.V" в особі професора, доктора Heinrich Benner, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 69 | Додав: admin | Дата: 2023-11-06 | Коментарі (0)
Коли війна вривається у двері, все, що може захистити нас — це наша віра, помножена на героїчні зусилля захисників із ЗСУ. Коли над головами свистять ракети, ми читаємо 90 псалом і відчайдушно віримо, що в цей раз теж Господь порятує. Коли захищати Батьківщину йде одразу кілька поколінь з сімʼї — батько і син — ми віримо, що вони обидва повернуться з пекла цілі і неушкоджені. Віра допомагає триматися на полі бою, заспокоює серце, надає сил. Вона наближає день Перемоги і наповнює спраглі душі надією, не даючи остаточно зачерствіти після усіх пережитих жахіть. Віра обʼєднує нас — і громадян в тилу, і героїв на передовій, навіть якщо кожен вірить у щось своє. Пам’ятаймо, що Господь бачить нашу віру і по вірі нашій буде нам.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили для ЗСУ крупи, макарони, рис, олію, каву, чай, печиво, шоколад, засоби гігієни, миючі засоби, маски, антисептики, одяг, взуття.

«Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам; бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому.» (Вiд Матвiя 7:7-8)

Дякуємо пані Надії Федорів, Lee Scheumann, Фонду Ukrainehilfe Breitscheid St. Laurentius Gemeinschaft e.V" в особі професора, доктора Heinrich Benner, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: admin | Дата: 2023-11-03 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 27 28 »