Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » Архів матеріалівЛюди завжди йдуть до церкви за допомогою, зціленням і підтримкою. В умовах війни багато наших воїнів позбавлені можливості відвідувати храм і звертатися до священників. Проте це не означає, що вони залишені без духовної опіки. Кожен християнин може щиро молитися за них, щоб усі, хто зараз на фронті, мали таку важливу духовну підтримку, відчуваючи руку Бога на своєму плечі в найважчих боях.

Молитва — потужна сила, яка здатна підтримати кожного, хто потребує захисту та сили. Тому важливо, щоб ми, як спільнота, об'єднувалися в молитві за наших воїнів. Кожен християнин може внести свій внесок у підтримку захисників, звертаючись до Бога з проханням про їхню безпеку, здоров'я і силу духу. Молитва може бути не тільки в церкві, але й у будь-якому місці та в будь-який час. Важливо лише одне — щирість серця та віра в те, що Господь почує й врятує цих відважних героїв.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили великодні пасочки для ЗСУ.

«Якщо прийде на нас зло, — меч покарання, чи моровиця, чи голод, то ми ста­немо перед цим храмом та перед лицем Твоїм, бо ім'я Твоє в цьому храмі, й будемо кликати до Тебе з нашого утиску, — і Ти почуєш, і спасеш» (2 Хр. 20, 9)

Дякуємо ЗУАДК, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

... Читати далі »

Переглядів: 83 | Додав: admin | Дата: 2024-05-21 | Коментарі (0)
Поранені воїни відчувають не тільки фізичний біль, але й емоційний стрес та страх. В таких умовах турбота з боку медичного персоналу, родичів і близьких стає важливою складовою, яка допомагає зберегти оптимізм та силу волі до боротьби за здоров'я. Дослідження підтверджують, що пацієнти, які відчувають підтримку і турботу, мають краще самопочуття та швидше приходять до нормального стану.

Емоційна підтримка може проявлятися у різних формах. Для когось важливо відчувати присутність рідних, чути слова підтримки, бачити знайомі обличчя. Хтось отримує психологічну допомогу через розмови з фахівцями, які надають їм можливість відкритися і виговоритися. Хтось стає ближчим с Богом і черпає сили в Його слові. Але ясно одне: турбота не тільки сприяє фізичному одужанню, але й допомагає пораненим відновити віру в себе та свої сили, що є невід'ємною частиною успішного й повного відновлення.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили великодні пасочки до КНП СОР «Сумська обласна лікарня», «Київська клінічна лікарня» і лікарні у Павлограді.

«Сталося хороше – благословляй Бога і хороше залишиться. Сталося погане – благословляй Бога, і погане припиниться. Слава Богу за все!» (Святитель Іван Златоуст)

Дякуємо ЗУАДК, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

... Читати далі »

Переглядів: 77 | Додав: admin | Дата: 2024-05-18 | Коментарі (0)
У світі багато обездолених людей, але тих, хто може їм допомогти, ще більше. Тому ми завжди можемо так чи інакше підтримувати нужденних — і не тільки в свята, а й у будь-який інший день. Кожен із нас може внести свій вклад у розбудову кращого світу, ділячись теплом і добротою свого серця з тими, хто цього найбільше потребує. Маленькі добрі вчинки, зроблені від щирого серця, можуть змінити життя інших людей на краще і принести більше світла у цей світ.

Господь судить нас не за нашими думками, а за безкорисливими вчинками, зробленими від чистого серця — і це найголовніше, що ми повинні пам'ятати. У доброті і милосерді ми виявляємо справжню людяність і виконуємо свою найважливішу місію. Кожен день дарує нам нові можливості допомогти ближньому, поділитися своєю радістю і підтримати тих, хто поруч. Тож нехай наші серця завжди будуть відкриті для добра, а руки — готові до допомоги.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Госпо ... Читати далі »

Переглядів: 180 | Додав: admin | Дата: 2024-05-14 | Коментарі (0)
Великдень — одне з найбільших та найважливіших християнських свят, що символізує воскресіння Ісуса Христа і нове життя. В Україні цей день за традицією святкується з особливою теплотою та урочистістю. В цьому році, як ніколи, відчуття святковості переплетено з почуттям єдності та надії на перемогу.

Наближення Великодня спонукає нас звернутися до молитви з ще більшою вірою та запалом. В усіх куточках України, від великих міст до маленьких сіл, люди об’єднують душі в загальних молитвах, просячи про мир. Молитва в цей період стає не просто духовною практикою, а справжньою потребою серця, невід'ємною частиною повсякденного життя кожного віруючого.

Великдень — час, коли ми особливо гостро усвідомлюємо цінність життя та необхідність цінувати кожну мить, прожиту з любов'ю та вдячністю. Це свято нагадує нам про незламність духу та силу віри, які допомагають нам вистояти та йти вперед у найважчі часи — так само, як вони допомагали Ісусу Христу пройти свій шлях.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»: спецодяг медичний, лікарняні халати, підйомне ліжко для лікування хворих, ходунки, інвалідні крісла, памперси, маски, засоби гігієни.

«Удари випробувань потрібні для спасіння нашої душі, бо вони її очищають.» (Паїсій Святогорець)

Дякуємо Allied Services in Scranton, о.Мирону Миронюку (США), Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

... Читати далі »

Переглядів: 335 | Додав: admin | Дата: 2024-05-04 | Коментарі (0)
У ці складні для нашої країни часи ми всі щоденно молимося за перемогу. Серця християн сповнені вдячності до Всевишнього за невтомну підтримку та захист. Боже, дякуємо Тобі за міць та силу, яку Ти вливаєш в кожного захисника нашої незалежності. Завдяки Твоїй допомозі ми досі стоїмо єдиним фронтом, запалюємо в серцях вогонь незламності та звитяги. Нехай єдність справжніх українців і мужність воїнів Збройних Сил України будуть нездоланним щитом проти ворога.

Також не втомлюємося дякувати нашим друзям та союзникам з усього світу за їх підтримку та довіру. Їхня допомога є безцінною в нашій боротьбі за мир і правду. Не дивлячись на всі випробування, ми продовжуємо запеклу боротьбу, озброєні вірою, надією та любов’ю до Батьківщини. Давайте продовжимо робити все для того, щоб з кожним днем наша перемога наближалася, адже ми народ, що не знає втоми в боротьбі за право жити вільно на своїй землі!

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили воїнам ЗСУ (СС0 8 полк) продукти харчування: мясні та овочеві консерви, печиво, вафлі, чай, кава, шоколадні батончики, антисептики, тощо.

«Будьмо постійними в нашому духовному подвигу. Не уподібнюватимемося струмкам, які один раз на рік вирують водними потоками, а потім пересихають.» (Паїсій Святогорець)

Дякуємо пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

... Читати далі »

Переглядів: 130 | Додав: admin | Дата: 2024-04-29 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 36 37 »