Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » Архів матеріалівШлях героя — це здійснити силою своєї віри те, що людина бажає всупереч тому, що є. В сучасному світі це слово має викликати у нашої молоді не асоціації з супергероями з фільмів, а, без будь-яких сумнівів, має асоціюватись з борцями за волю України. Героєм бути не просто. Потрібно щодня, щохвилини віддавати всі сили задля Великої Справи. Україна має справжніх героїв. Сотні тисяч найкращих синів та дочок України продовжують боронити наш край від Ворога та окупанта. В цих дітях — наша історична памʼять та надія на наше Вільне Майбутнє. Війна не скінчиться ні завтра, ні післязавтра, і це єдине, про що ми маємо думати зараз. Єдине, про що ми маємо памʼятати — наше майбутнє, яким би воно не було, залежить від нашої згуртованості та єдності у підтримці ЗСУ.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили для ЗСУ продукти харчування, засоби гігієни, м'ясні консерви, тощо.

«Впаде біля тебе тисяча, і десять тисяч праворуч тебе, але до тебе не наблизиться. Тільки очима своїми будеш дивитися і помсту над безза­конниками бачити. Бо ти казав: «Господь — надія моя», і Всевишнього ти об­рав за оборонця собі.» (Псалом 90)

Дякуємо пані Надії Федорів, Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 55 | Додав: admin | Дата: 2023-10-31 | Коментарі (0)
Життя на війні непросте і без ворожих обстрілів. Військові мають спати в машинах чи холодних окопах просто неба, робити все за наказом, чекати на чергову атаку, яка може стати останньою. Замість родини — вірні побратими, яким щодня ввіряєш своє життя. Звичайні речі недоступні, навіть приготувати гарячу їжу — це вже проблема. Але ж у ЗСУ служать потомки славетних козаків, які мужньо зносять усі лиха війни, зберігаючи при цьому в серці тепло та доброту. Вони захищають рідну країну, а ми захищаємо їх — своїми молитвами та допомогою на фронт.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили для ЗСУ продукти харчування, рис, м'ясні консерви, смаколики.

«Дороги Твої дай пізнати мені, Господи, стежками Своїми мене попровадь, провадь мене в правді Своїй і навчи Ти мене, бо Ти Бог спасіння мого, кожен день я на Тебе надіюсь!» (Псалми 25:4-5)

Дякуємо пані Надії Федорів, Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 87 | Додав: admin | Дата: 2023-10-25 | Коментарі (0)
Біженцем можна стати з різних причин — через стихійні лиха, віросповідання або нетерпиму расову політику. Проте найчастіше людям доводиться шукати порятунок у втечі зі свого рідного дому, коли до нього приходить загарбник, який прагне знищити все на своєму шляху бомбами і ракетами. Те саме на протязі майже 10 років відбувається з Україною — багато її мешканців були змушені виїхати в інші країни, щоб врятувати своїх дітей від кровопролитної війни. Діти — це головне надбання нації, її коріння та генофонд, а позбавлення країни генофонду є одним з найсерйозніших злочинів. Ми віримо, що Господь відновить справедливість і Україна зможе знову відбудувати зруйновані регіони, щоб повернути туди дітлахів разом з їх сім'ями. А поки що маємо допомагати тим, хто мужньо лишився у рідній країні.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили дітям і біженцям в Запоріжжя одежу, взуття, рис, памперси, продукти харчування, засоби гігієни.

«Пустіте дітей, щоб до Мене приходили, і не забороняйте їм, бо таких Царство Боже. Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, як дитя, той у нього не ввійде!» (Вiд Луки 18:16-17)

Дякуємо пані Надії Федорів, Фонду Ukrainehilfe Breitscheid St. Laurentius Gemeinschaft e.V" в особі професора, доктора Heinrich Benner , Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 65 | Додав: admin | Дата: 2023-10-22 | Коментарі (0)
Сьогодні тисячі українських солдат своїми дивовижними подвигами відстоюють нашу свободу та незалежність. Ними рухають віра та незламність, мужність та стійкість. Вони мотивовані не лише тим, що захищають свою Вітчизну, але їх серця сповнені живими надіями на те, що Україна не лише переможе і повернеться до своїх історичних кордонів, але й стане справжньою Европейською державою. Українці — не просто сильний народ, українці — нація з історичною місією: зупинити зло, яке вчергове збирає жатву на нашій землі. Тільки об"єднавши зусилля в гуманітарних, патріотичних та історично-вікових цілях, ми переможемо. В єдності сила народу! Боже нам єдність подай!

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили для ЗСУ продукти харчування, м'ясні консерви, смаколики, інвалідні коляски, тощо.

«Промовив Господь Господеві моєму: Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів за підніжка ногам Твоїм!» (Псалми 110:1)

Дякуємо пані Надії Федорів, Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 49 | Додав: admin | Дата: 2023-10-21 | Коментарі (0)
Війна приносить багато лиха, але неможливо дивитись на те, як вона травмує дитячі душі. Неможливо змиритись з тим, що малеча, яка ще вчора жила безтурботним життям, сьогодні бачить вибухи, пошматовані будинки, розбиті вікна і свої зруйновані дитсадки. З поля зору зникає тато, який йде воювати в пекло, з якого мало шансів повернутися. Мама плаче щодня і марніє на очах. Тисячі дітей позбулися затишних теплих домівок і вимушені спати на підлозі холодних спортзалів в чужих містах. Лише Господь може зцілити такі страшні рани у дитячих серцях, які навіть не розуміють, що відбувається і чому. А люди мають виконати місію служіння і забезпечити такі сімʼї усім необхідним.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили дітям і переселенцям в Ніжин продукти харчування, одяг, взуття, памперси, засоби гігієни, смаколики, тощо.

«Ви були колись темрявою, тепер же — світлом у Господі: поводьтеся ж як діти світла. Плід світла є в усьому, що добре, що справедливе та правдиве. Шукайте пильно того, що Господеві подобається. Не беріть участі в безплідних ділах темряви, а радше їх картайте» (Еф 5, 8-11).

Дякуємо пані Надії Федорів, Фонду Ukrainehilfe Breitscheid St. Laurentius Gemeinschaft e.V" в особі професора, доктора Heinrich Benner, Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна

... Читати далі »

Переглядів: 103 | Додав: admin | Дата: 2023-10-14 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 27 28 »