Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » Архів матеріалівУ контексті триваючої війни в Україні, слова апокаліптичних пророцтв про відсутність віри та любові, що призводять до страху і очікування надзвичайних лих, отримують особливе значення. Наш народ щодня відчуває загрозу втрати – втрати дому, роботи, здоров'я, близьких і навіть життя. Страх як іржа руйнує зсередини, робить людей вразливими. Однак важливо пам'ятати слова Іоана Богослова, який говорив, що любов проганяє всякий страх. Тому в складні часи плекання віри у Бога може стати тою опорою, яка допоможе вистояти і зберегти гідність та внутрішній спокій.

Українці зараз більше ніж будь-коли потребують непохитної віри і надії, щоб подолати виклики війни і відбудувати мирне життя. Віри у Бога, віри у власні сили, у підтримку міжнародної спільноти та у кінцеву перемогу над агресором. «Бо з нами Бог, а якщо Бог за нас, то хто проти нас?» – це слова, що надихають не здаватися та продовжувати боротьбу. Це не просто релігійний лозунг, а заклик до внутрішнього зміцнення, до віри в себе та в свою націю. І ми мусимо триматися його.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили воїнам ЗСУ 78 ОДШБ продукти харчування: консерви мясні, овочеві, крупи - гречка, пшеничка, горох, рис, ячка, вівсянка, олія, цукор, печиво, вафлі, чай, кава, шоколадні батончики, засоби гігієни, тощо.

«Життя, це не будинок відпочинку: воно має радощі, але має і скорботу. Воскресінню передує Розп’яття.» (Паїсій Святогорець)

Дякуємо пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

... Читати далі »

Переглядів: 278 | Додав: admin | Дата: 2024-04-26 | Коментарі (0)
Війна… Це страшне слово зненацька стало реальністю і вкрало роки життя у кожного українця, зламало безліч доль, принесло непоправні втрати. Безжальні випробування так чи інакше зачепили кожну сім'ю, кожне серце, кожен дім. Вибухи, сирени та погані новини стали частиною нашого буття. Але кожен новий день починається зі сходу сонця, Божого сигналу про те, що життя триває — а отже надія на краще майбутнє все ще жива.

Тому всі ми продовжуємо жити, усміхаємося кожному ранку та вперто допомагаємо Збройним Силам України в затятій боротьбі з ворогом. Спільними зусиллями, через волонтерство, моральну та матеріальну підтримку, ми регулярно підтримуємо наших захисників на фронті. Вони — наш щит, ми — їх фундамент. Поки цей баланс зберігається, Україну не зламають жодні потрясіння.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили воїнам ЗСУ в 129 батальйон продукти харчування: консерви мясні, овочеві, крупи - гречка, пшеничка, горох, рис, ячка, вівсянка, олія, цукор, печиво, вафлі, чай, кава, шоколадні батончики, спальники, засоби гігієни.

«Сповідайте, отже, один одному гріхи ваші й моліться один за одного, щоб вам видужати. Ревна молитва праведника має велику силу» (Якова 5:16)

Дякуємо пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

... Читати далі »

Переглядів: 168 | Додав: admin | Дата: 2024-04-20 | Коментарі (0)
Київські лікарні після початку повномасштабного вторгнення взяли на себе величезну частину турботи про поранених воїнів та мирних жителів. Враховуючи складну оперативну обстановку та нестачу ресурсів, медичні заклади виявили неймовірну стійкість та відданість своїй справі. Щоденно вони приймають сотні потерпілих, надаючи їм не тільки фізичну, але й психологічну підтримку. В цей важкий час лікарням потрібна всебічна підтримка не тільки з боку держави, але й міжнародної спільноти, щоб забезпечити достатнє постачання медикаментів, обладнання та інших необхідних ресурсів.

Медичні працівники, які невтомно працюють у цих складних умовах, також відчувають величезний емоційний та фізичний тиск. Вони щодня стикаються з трагедіями та людськими стражданнями, що несе велике навантаження на їх психоемоційний стан. Однак попри втому та особисті переживання, жоден із них не залишає свій пост, демонструючи надзвичайний героїзм та відданість своєму обов'язку. Це заслуговує на величезну повагу та підтримку з боку всього суспільства.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили у відділення бронхології та ендоскопії КНП «Київська міська клінічна лікарня N17» вироби медичного призначення: розхідники для анестезіології та бронхології, шприци, рукавички, дренажі, антисептики.

«Зберігай мир всередині себе, а потім і з ближніми. Всіх шкодуй, бо всі хворі однією хворобою – віддалилися від Господа і підпали під дію ворога. А як на кого він впливає – не так вже й суттєво. Важливо усвідомити, де перебуваєш, і йти правильним шляхом.» (Ігумен Никон)

Дякуємо Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

... Читати далі »

Переглядів: 250 | Додав: admin | Дата: 2024-04-11 | Коментарі (0)
Преподобний Паїсій Святогорець казав: «Пам'ятай, що Бог ні в чому не помиляється, і все, що Він припускає і робить з твоїм життям, послужить тобі на благо. Він бажає тобі тільки найкращого і ніколи тебе не залишить. Намагайся щодня хоч трохи часу приділяти духовному читанню та молитві. Читання, молитва, псалмоспів — це вітаміни, які потрібні душі щодня».

У умовах війни ми повинні максимально покладатися на Бога та Його милосердя, не примножувати зло та завжди допомагати своєму ближньому. Це єдиний вірний шлях, який дозволить пережити ці страшні часи та зберегти свою психіку. Зло породжує зло, але щирість та любов одне до одного завжди будують містки надії й підтримки. Зараз саме співпереживання та доброта можуть стати нашою основою для виживання та відновлення країни.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили відвантаження для ЗСУ (66 ОМБ ім. князя Мстислава Хороброго): консерви м'ясні, мед, печиво, вафлі, чай, кава, шоколадні батончики та перев'язки (травматологія).

«Хочете, мої дорогі, дістатися Божого щастя в небі й там оглядати Божу славу ― любіть і почитайте Пречисту Діву Марію. Вона є нашою Матір’ю. Вона дала нам Спасителя Христа, через Її руки переходять усі ласки Божі з неба». (Митрополит Андрій Шептицький)

Дякуємо пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

... Читати далі »

Переглядів: 135 | Додав: admin | Дата: 2024-04-05 | Коментарі (0)
Однією з характерних ознак нашого часу є нестабільний психоемоційний фон людей, який на жаль погіршується в міру об'єктивних обставин. Війна приносить жахи і страх за життя, яке може обірватись будь-якої миті. Але попри всі драматичні обставини, Бог не залишає своїх дітей на поталу. Якщо замислитись бодай на мить: до чого б вже дійшов світ при відсутності цієї допомоги...

Божа присутність — загадка, котру ми покликані розгадати протягом свого життя і саме в своїй суті ця загадка, сповнена віри та любові, веде нас через темряву до світла. Господь залишається для нас прикладом для наслідування, ідеалом людяності та щирості. У часи випробувань та війни, саме милосердя, любов та підтримка можуть стати тим світлом, яке приведе нас до миру та злагоди. Будьмо для одне одного опорою, допомагаймо тим, хто потребує, і пам’ятаймо, що Бог не покидає нас, навіть коли ми йдемо через найтемніші долини. Лише разом, об’єднавши свої серця і душі у любові і співчутті, ми можемо подолати всі виклики та обставини, що постають перед нами.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили для відвантаження для ЗСУ (32 самохідна арт.бригада) засоби гігієни: вологі серветки, туалетна папір, зубні пасти, щітки, гель для душу, мило, пральний порошок та продукти харчування: макарони, консерви овочеві, сік томатний, мед, сухе молоко, чай, кава, печиво, вафлі, шоколадні батончики.

«Любов до Бога грунтується на любові до ближнього. Коли зітреться в тобі злопамʼятність: тоді ти близький до любові. Коли серце твоє засяє святим, благодатним миром до всього людства: тоді ти при самих дверях любові.» (Святитель Ігнатій Брянчанінов)

Дякуємо пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

... Читати далі »

Переглядів: 103 | Додав: admin | Дата: 2024-04-02 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 36 37 »