Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » Архів матеріалів« Перемогу – завоюємо! Успіху… – доб’ємося! Щастя… а, щастя — це здорові діти».

Гуманітарна місія «Допомога заради життя» центру «Логос» та громади храму Преображення Господнього (сел.Коцюбинське) продовжують свою роботу. Ірпінському пологовому будинку (м.Ворзель) було надано комлекти медикаментів для лабораторії, для майбутніх мам, для новонароджених діток, а також засоби індивідуального захисту тощо.

Маємо надію, що у непростий воєнний час малюки та їх матусі будуть здорові та впевнені у завтрашньому дні. Дякуємо Lee Scheumann та Hand in Hand Together, нашим партнерам зі США, які підтримують український народ у боротьбі з ворогом, надаючи гуманітарну допомогу.Вдячні ... Читати далі »

Переглядів: 230 | Додав: admin | Дата: 2022-09-29 | Коментарі (0)
Давайте, і вам буде дано; мірою повною, так що навіть буде пересипати через край, вам буде відсипане, бо якою мірою відміряєте, такою відміряють і вам.( Лк. 6:38)

Вже вкотре команда служителів центру «Логос» завітала до Ірпінської центральної лікарні (м.Буча). Ні для кого не секрет, що фінансування медицини надзвичайно слабке, і якщо з медикаментами ситуація більш-менш регульована, то обладнання, витратні матеріали — це велика проблема. Тому дуже потрібною є допомога саме у цьому напрямку. Адже нестача важливого обладнання або медичного приладдя іноді може коштувати людині здоров’я чи навіть життя.
Переглядів: 817 | Додав: shaarelles | Дата: 2019-07-17 | Коментарі (0)
«Шляхи Господні незбагненні»

Шляхи Господні незбагненні…
Стежки у кожного свої,
Летять роки, немов скажені,
Є серед них там і мої…

Життя казкове… І благаю,
Щоб в Світі не було війни,
Та людям витримки бажаю,
Не йти з думками Сатани…

Бо є молитви дивний час,
Хоч наші коні не смиренні,
Залежить дещо і від нас,
Шляхи Господні незбагненні… (Г. Сивак)

Ось і відсвяткувала наша держава чергову річницю закінчення другої світової війни. Тих людей що відвоювали для нас свободу та перемогу в тому далекому 1945 році стає все менше і менше. І дуже скоро про події того часу наші діти та внуки зможуть дізнатися тільки з книг та  наших переказів, які ми будемо розпочинати зіслів: «Розповідав мені мій дід….»

Пригадуючи власне дитинство, у пам’яті спливає фраза, яку досить часто повторювала моя бабуся: «Діти, головне ... Читати далі »

Переглядів: 1752 | Додав: admin | Дата: 2019-03-11 | Коментарі (0)
Logos Christian Center held a Christmas party given by the children who were learning  English.  For this celebration the Lord brought in not only the children but also their parents and guests.   There were about 60 people total in attendance.  The program  staged a traditional group of Ukrainian children in traditional costume going to a home where they sang carols, recited poems and the story of Jesus entering the world.  Sister Natalya directed this portion.   Then they went to the home of an American family,namely sister Pam, who received the group of Ukrainian children into their home to hear what they had learned in their English classes that fall.  After the  performance of  the children, the community of parents, guests,and missionaries from several different churches sang some traditional English carols, first in English then in Ukrainian.  The "kids" of all ages enjoyed the sweets table afterwards.  E ... Читати далі »
Переглядів: 6919 | Додав: Логос | Дата: 2012-01-14 | Коментарі (0)


З 2003 р. засновано Центр духовного розвитку, що працює в смт Коцюбинське, під Києвом. За цей період часу є чимало досягнень і надбань роботи Центру. Діапазон роботи поширюється все більше і більше, приїжджають люди з Києва, з околиць міста, а також гості з інших країн.
Робота Центру спрямована, в першу чергу, на підняття духовності людини, на всесторонній і всебічний її розвиток, на утвердженняосновних, базових постулатів християнства: Любов до Бога, любов до ближнього, терпіння, милосердність, доброзичливість...
Проявами даних постулатів є Служіння, допомога соціально незахищеним верствам населення: одинокі, самотні люди, інваліди, люди з певними вадами...
Особлива увага приділяється дітям з багатодітних, малозабезпечених сімей, сиротам, напівсиротам, що потребують опіки і піклування.
Першим кроком на шляху розвитку людини є душа. Священнослужителі неодноразово підкреслювали і проголошували у своїх промовах про роботу душі, її світосприйняття, прояв роб ... Читати далі »
Переглядів: 6793 | Додав: Логос | Дата: 2011-09-29 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 35 36 37