Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
18:42
Медичні заклади сьогодні — це ще один фронт, на якому лікарі щодня виборюють життя хоробрих українських воїнів

Медичні заклади сьогодні — це ще один фронт, на якому лікарі щодня виборюють життя хоробрих українських воїнів. В цій боротьбі беруть участь троє: людина, лікар і Господь, який дарує нам можливість зустрічати новий день. Професіоналізм та емпатія до страждань людей допомагають лікарям творити справжні дива. А волонтери підтримують медичний фронт всім, чим можуть, бо це є спільна місія заради майбутнього нашої країни.

Команда центр ЛОГОС, волонтери храму Преображення Господнього, вчергове передали Павлоградській лікарні №4 памперси для лежачих хворих та засоби санітарної гігієни.

«Не бійся, бо Я з тобою! Не тривожся, бо Я — Бог твій! Я додам тобі сили, Я тобі допоможу, підтримаю тебе переможною правицею Моєю» (Іс 41, 10).

Дякуємо Фонду "Ukrainehilfe Breitscheid St. Laurentius Gemeinschaft e.V" в особі професора, доктора Heinrich Benner, а також нашим партнерам та друзям за підтримку і допомогу.

#допомогазарадижиття

Все буде Україна ! 

Переглядів: 96 | Додав: admin | Теги: на якому лікарі щодня виборюють жит, Медичні заклади сьогодні — це ще од | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar