Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
19:36
Серед лиха і смерті, серед страждань і горя війни, серед втрат і руйнувань так важливо сіяти насіння любові, підтримки, тепла і милосердя

Серед лиха і смерті, серед страждань і горя війни, серед втрат і руйнувань так важливо сіяти насіння любові, підтримки, тепла і милосердя. Серця всіх українців стискаються від того, що відбувається на нашій мирній та сонячній землі, але не забуваймо, що багатьом людям зараз набагато гірше ніж тим, хто має дах над головою і живих рідних. Не падаймо духом, допомагаймо ЗСУ і біженцям, підтримуймо у душі світло та об‘єднюймось в молитві за Перемогу!

Команда центру ЛОГОС, волонтери храму Преображення Господнього відправили в Запоріжжя для дітей-сиріт та сімей біженців продукти дитячого харчування, смаколики, одежу, тощо.

«Це милість Господня, що ми не погинули, бо не покінчилось його милосердя, нове воно кожного ранку, велика бо вірність Твоя!» (Плач Єр. 3: 22-23)

Дякуємо Фонду сталого розвитку в особі посла Христини Катракіс, Kik Remigiusz, нашим партнерам та друзям.

#допомогазарадижиття

Все буде Україна!!! 

Переглядів: 94 | Додав: admin | Теги: серед страждань і горя війни, підтримки, тепла і милосердя, Серед лиха і смерті, серед втрат і руйнувань так важливо | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar