Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
09:36
Сучасні події, особливо такі складні і важкі, як війна, змушують нас звертатися до віри і шукати підтримки в духовному

Сучасні події, особливо такі складні і важкі, як війна, змушують нас звертатися до віри і шукати підтримки в духовному. Ми живемо в часи великих випробувань, де кожен з нас зіштовхується з труднощами, невизначеністю та страхами за себе і близьких. У такі моменти довіра Богу стає тим світлим променем, що веде нас крізь темряву. Вшановуючи апостолів Петра і Павла, ми пам’ятаємо, що вони були такими ж людьми, як і ми — не бездоганними, схильними робити помилки, піддаватися страху і сумнівам. Але вони показують нам, що кожна людина здатна змінюватися і знайти силу йти вперед, незважаючи на всі перешкоди.

Лише відкривши своє серце для Божої любові та благодаті, ми можемо відчути справжню підтримку і силу, які допоможуть нам подолати труднощі, що постають на нашому шляху. Довіра Богу дає нам можливість йти тернистим шляхом до спасіння, знаючи, що ми не самі, що Господь веде нас за руку. У часи війни ця віра стає особливо важливою. Коли здається, що світ навколо руйнується, вона може стати тією опорою, на яку ми можемо покластися. Господь завжди присутній у нашому житті, готовий підтримати і допомогти, подарувати внутрішній спокій і надію — звісно, якщо ми йому довіримось.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили для ЗСУ: консерви м'ясні, чай зелений, чай чорний, кава, шоколадні батончики, макарони, футболки, шкарпетки, засоби гігієни, гель для душу, дезенфікатори для рук.

«Найважливіше — це навести лад у душі. Дотримуємося трьох «не»: не скаржимося, не звинувачуємо, не виправдовуємося. Себе відчувай маленькою дитиною, а Бога своїм Отцем і проси Його про все, чого потребуєш. Розмовляючи таким чином з Богом, тобі не захочеться потім від Нього відходити, бо тільки в Бозі людина знаходить безпеку, втіху, невимовну любов, поєднану з божественною ніжністю.» (Старець Паїсій Святогорець)

Дякуємо пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!

Переглядів: 83 | Додав: admin | Теги: особливо такі складні і важкі, як війна, Сучасні події, змушують нас звертатися до віри і ш | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar