Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
17:15
Війна — це довгі часи ліхоліття, яке приносить неймовірну кількість болі, жаху та втрат рідних і близьких людей

Війна — це довгі часи ліхоліття, яке приносить неймовірну кількість болі, жаху та втрат рідних і близьких людей. Единий вихід в цій ситуації, окрім молитов — об‘єднатися всім, хто вірить в Бога і добро, та підтримувати наших воїнів та одне одного.

Врятувати чиєсь життя — велике диво. Вірити в чудо зцілення і допомагати людині робити кроки до нього — почесна місія. Ми робимо все можливе для того, щоб допомогти одужати всім бійцям та повернути їх до нормального життя.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, продовжують брати скромну участь в цій всеукраїнській підтримці. Цього разу вантаж із 40 ящиків хірургічніх засобів і медичного обладнання отримало відділення для поранених в Павлограді.

«В наших труднощах ми ніколи не залишаємось самі – Бог завжди готовий допомогти. Господь підтримує всіх тих, що падають, і всіх зігнутих підводить. Пс. 145, 14.»

Дякуємо нашим партнерам та друзям Lee Scheumann за підтримку і допомогу.

Продовжуємо гуманітарну місію #допомогазарадижиття

Все буде Україна!

Переглядів: 72 | Додав: admin | Теги: Війна — це довгі часи ліхоліття, жаху та втрат рідних і близьких люд, яке приносить неймовірну кількість | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar