Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
15:48
Все, на що сподіваються зараз сім’ї наших воїнів — це те, що чоловіки, сини, брати і татусі повернуться живими і здоровими до рідних домівок

Все, на що сподіваються зараз сім’ї наших воїнів — це те, що чоловіки, сини, брати і татусі повернуться живими і здоровими до рідних домівок. Люди, рідні яких зараз б’ються за Україну у м’ясорубці на сході, цілодобово моляться Господу про їх якнайшвидше повернення. Пережити цей жах дуже важко, а добрі слова не можуть заспокоїти змучене серце, але невпинна робота, актуальна допомога і спільні молитви дають можливість і підтримувати ЗСУ, і давати надію їхнім сім’ям.

Команда центру ЛОГОС, волонтери храму Преображення Господнього відправили 72 бригаді ЗСУ на Схід України засоби гігієни, солодощі, продукти харчування, каремати і спальні мішки. Також хлопці отримали каву, чай і смачний мед з українських вуликів.

«А обличчя Господнє проти злочинців, щоб знищити з землі їхню пам’ять. Візвали праведні, і Господь почув їх і з усіх скорбот їхніх врятував їх. Близький Господь до тих, у кого розбите серце; прибитих духом Він спасає» (Пс 34, 17-19).

Дякуємо пані Надії Федорів, Kik Remigiusz, нашим партнерам та друзям.

#допомогазарадижиття 

Все буде Україна 

 

Переглядів: 101 | Додав: admin | Теги: Сини, все, що чоловіки, на що сподіваються зараз сім’ї наши, брати і татусі повернуться живими і | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar