Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » 2023 » Липень » 19Робота пожежників завжди була важкою та наповненою великою відповідальністю. Але в час війни їх роль стає ще більш значущою і критичною. Вони працюють на першій лінії, кожен день ризикуючи своїм життям, щоб врятувати чужі життя, чужі домівки, людські спокій та безпеку. Пожежники є справжніми героями нашого часу. Вони не шукають слави чи вдячності — їх мета полягає в тому, щоб допомагати. Ця робота потребує величезних зусиль, стійкості, витривалості та віри в позитивний результат. Тож нехай і в нас завжди знаходиться вдячність за те, що такі люди є поруч з нами.

Команда центру ЛОГОС, волонтери храма Преображення Господнього передали Вишевицькій територіальній громаді (Житомирська область) пожежне устаткування та кисневі балони з масками.

«Зважаймо одне на одного, щоб спонукувати до любові й добрих діл, і не переставаймо збиратися разом, як у декого ввійшло у звичку, а підбадьорюймо одне одного, і робімо так дедалі більше, оскільки бачимо наближення цього дня.» (Євреїв 10:24,25)

Дякуємо Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

#допомогазарадижиття

Все буде Україна! ... Читати далі »

Переглядів: 111 | Додав: admin | Дата: 2023-07-19 | Коментарі (0)