Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » 2023 » Серпень » 26Материнство — найбільший дарунок, що може отримати жінка. Від перших миттєвостей, коли вона тримає малюка в своїх руках, аж до його дорослого віку, саме мама забезпечує любов та підтримку. Мами-біженки з маленькими дітьми — жінки, які були вимушені залишити свої затишні домівки та втекти від російської агресії в невідомість. В ці часи, коли несправедливість і війна червоною лінією пронизують повсякденне життя, материнська любов стає надважливою цінністю і гарним прикладом для всіх.

Мами-біженки не просто опікуються своїми дітьми, але й дають їм приклад сміливості, жертовності та витривалості. Вони вчать нас цінувати те, що маємо, і показують, що справжнє щастя полягає не в матеріальних благах, а в людських взаєминах, в глибині наших сердець та стосунків.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» передали біженкам з дітьми памперси і дитяче харчування. Також передали смачні солодощі для ЗСУ.

«Не втомлюйся, роблячи добро, бо свого часу ми пожнемо врожай, якщо не здамося». (Галатам 6:9)

Дякуємо Фонду сталого розвитку ООН в особі посла Христини Катракіс, пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 184 | Додав: admin | Дата: 2023-08-26 | Коментарі (0)