Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » Архів матеріалівПродовжуємо отримувати світлини із Запоріжжя, куди відправляли одяг, продукти харчування, гігієнічні засоби. Бачити посмішки на обличчях дітей — найкраща винагорода. Віримо, що Господь забезпечить їх усім необхідним і в першу чергу — турботою та теплом дорослих, які піклуються про них.

Дякуємо Фонду сталого розвитку ООН в особі посла Христини Катракіс, а також нашим партнерам та друзям Lee Scheumann за підтримку і допомогу.

«Навчіться творити добро, шукайте справедливості, докоряйте гнобителю, захищайте сироту, благайте за вдову.» Ісаї 1:17.

Продовжуємо гуманітарну місію #допомогазарадижиття

Все буде Україна !  ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: admin | Дата: 2023-03-02 | Коментарі (0)
Біженці — дуже болюча тема будь-якої війни. Особливо вона стосується дітей, які змушені були покинути свою зруйновану домівку, школу, друзів. Дітей, які занадто рано дізналися, що це таке — ховатися в підвалі від ракет під звуки виючої сирени… Пережити цей жах дуже складно, тож маємо першочергово подбати про тих, хто лишився без дому, батьків та стабільного життя.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього відправили в Запоріжжя для біженців з окупованих Поліг, Оріхова і Енергодара продукти харчування, гігієнічні засоби, памперси, одежу, взуття, миючі засоби, тощо.

«Неодмінно і охоче даси йому. Твоє серце не засмутиться від того, що даватимеш, бо Господь, твій Бог, благословлятиме тебе за це в кожному твоєму ділі і в усіх починаннях твоїх рук» (Второзаконня 15:10).

Дякуємо Фонду сталого розвитку ООН в особі посла Христини Катракіс, а також нашим партнерам та друзям Lee Scheumann за підтримку і допомогу.

Продовжуємо гуманітарну місію #допомогазарадижиття

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: admin | Дата: 2023-02-24 | Коментарі (0)
Під час війни не забуваємо дбати і про найбільш незахищені категорії. Діти-сироти — ті, що втратили батьків під час бойових дій, або по якійсь іншій причині, мріють про турботу і захист, які є невід‘ємною частиною щасливого дитинства. Наш Різдвяний Експрес за час своєї місії допоміг багатьом діткам відчути, що про них дбають і намагаються забезпечити всім необхідним. Звісно, любов матері і батька речами не замінити, але в нашій змозі підтримати їх молитвами та теплом сердець.

Команда центру "ЛОГОС", волонтери храму Преображення Господнього відправили до Павлоградського дитячого сиротинцю продукти харчування для малюків, гігієнічні засоби, одежу, взуття, миючі засоби, тощо.

«Ти ж, мій сину, зміцнюйся у благодаті, що в Христі Ісусі. А що ти чув від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, які будуть здібні інших теж навчити. Отож, перенось труди й ти, як добрий воїн Христа Ісуса» (Тим 2, 1-3).

Дякуємо Фонду сталого розвитку ООН в особі посла Христини Катракіс, а також нашим партнерам та друзям Lee Scheumann за підтримку і допомогу.

Продовжуємо гуманітарну місію #допомогазарадижиття

Все буде Україна! ... Читати далі »

Переглядів: 147 | Додав: admin | Дата: 2023-02-22 | Коментарі (0)
Смт. Антонівка (Херсон), не дивлячись на свою віддаленість від Києва, теж прийняло на себе удар ворога 24 лютого. Від обстрілів тоді постраждало більше 200 будинків, загинули мирні люди, а решта жителів залишилися без газу, електроенергії, води й зв’язку. Когось евакуювали, хтось вирішив не кидати рідну домівку і чекати відновлення інженерних комунікацій. Сьогодні життя в Антонівці, що пережила жахи окупації, продовжується не дивлячись ні на що. Чому? Тому що українці — незламна і ніким не скорена нація.

Команда центру "ЛОГОС", волонтери храму Преображення Господнього відправили хоробрим місцевим жителям жіночий та чоловічий одяг, теплі ковдри, куртки, медикаменти, тощо.

«Отож наказую тобі: будь мужнім і хоробрим; не лякайся й не падай духом, бо Господь, Бог твій, з тобою, куди б ти не подався» (Навина 1: 9)

Дякуємо нашим партнерам та друзям Lee Scheumann за підтримку і допомогу.

Продовжуємо гуманітарну місію #допомогазарадижиття

Все буде Україна! ... Читати далі »

Переглядів: 117 | Додав: admin | Дата: 2023-02-20 | Коментарі (0)
Війна — це довгі часи ліхоліття, яке приносить неймовірну кількість болі, жаху та втрат рідних і близьких людей. Единий вихід в цій ситуації, окрім молитов — об‘єднатися всім, хто вірить в Бога і добро, та підтримувати наших воїнів та одне одного.

Врятувати чиєсь життя — велике диво. Вірити в чудо зцілення і допомагати людині робити кроки до нього — почесна місія. Ми робимо все можливе для того, щоб допомогти одужати всім бійцям та повернути їх до нормального життя.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, продовжують брати скромну участь в цій всеукраїнській підтримці. Цього разу вантаж із 40 ящиків хірургічніх засобів і медичного обладнання отримало відділення для поранених в Павлограді. ... Читати далі »

Переглядів: 149 | Додав: admin | Дата: 2023-02-17 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 36 37 »