Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
09:05
Вже який день ВСУ виконують неймовірно важку та відповідальну місію – героїчно захищають український Слав'янськ від ворожих атак

Вже який день ВСУ виконують неймовірно важку та відповідальну місію – героїчно захищають український Слав'янськ від ворожих атак. Хлопці щодня ризикують власним життям заради миру та безпеки на рідній землі. Але без співчуття, допомоги та моральної підтримки боротися з ворогом набагато важче. Тил у вигляді звичайних українців та небайдужих громадян інших країн невтомно забезпечує ЗСУ необхідними засобами. Завдяки цьому сьогодні ми — нація, що об'єднана спільною метою перемоги над ворогом.

Команда центру ЛОГОС, волонтери храма Преображення Господнього передали ЗСУ в Слав‘янськ продукти харчування, консерви м'ясні, паштети, засоби санітарної гігієни, каремати, тощо.

«Тоді я почув з престолу гучний голос: «Ось намет Бога з людьми, і він житиме з ними. Вони будуть його народом, і сам Бог буде з ними. Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і вже не буде ні смерті, ні жалоби, ні голосіння, ні болю. Колишнє минуло». (Об’явлення 21:3)

Дякуємо Lee Scheumann, пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна! 

Переглядів: 69 | Додав: admin | Теги: Вже який день ВСУ виконують неймові | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar