Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » 2023 » Червень » 03Реабілітаційні центри сьогодні приймають велику кількість наших захисників, які отримали важкі тілесні ушкодження на війні. Ці заклади завжди виконували дуже важливу роботу — повертали людей до повноцінного життя, але зараз їх місія стала ще більш важливою та відповідальною. Фахова професійність даних центрів дозволяє у короткий термін відновлювати фізичний стан після поранень, а наше з вами завдання — це щира духовна підтримка та гуманітарна допомога.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього передали в Київський Центр Реабілітації для поранених солдат медичні розхідні матеріали, засоби санітарної гігієни, тощо.

«Благослови, душе моя, Господа і не забувай усіх добродійств Його ніколи. Він прощає усі твої провини, зціляє всі твої недуги. Він визволяє життя твоє від ями, вінчає тебе ласкою та милосердям.» (Пс 103, 2-3).

Дякую за допомогу Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям. Також дякуємо пану Аскольду Лозинському у доправленні вантажу з Польщі до України.

#допомогазарадижиття

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 142 | Додав: admin | Дата: 2023-06-03 | Коментарі (0)