Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » 2023 » Червень » 29Весь світ наразі є свідком того, як десятки тисяч людей опинились в епіцентрі екогеннної катастрофи. Все що формувало побут українців Херсонщини — зруйновано. Але українці завжди там, де потрібні підтримка і допомога. Це важливий час, коли ми повинні об'єднатись в надлюдському пориві і вистояти у цей карколомний період. З Богом у власному серці, і з вірою у те, що і ця трагедія буде подолана.

Команда центру «ЛОГОС» волонтери храму Преображення Господнього передали жителям Херсонщини продукти харчування, борошно, харчування для дітей, солодощі, памперси, сангігієну, одежу, взуття, посильні набори, подушки, ковдри, тощо.

«Сповідайте, отже, один одному гріхи ваші й моліться один за одного, щоб вам видужати. Ревна молитва праведника має велику силу» (Якова 5:16)

Дякуємо за допомогу Lee Scheumann, Фонду "Ukrainehilfe Breitscheid St. Laurentius Gemeinschaft e.V" в особі професора, доктора Heinrich Benner, Фонду сталого розвитку ООН в особі посла Христини Катракіс, нашим партнерам та друзям.

#допомогазарадижиття

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 119 | Додав: admin | Дата: 2023-06-29 | Коментарі (0)