Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » 2023 » Вересень » 12Підрив Каховської дамби в Україні був неймовірно страшною техногенною катастрофою, яка призвела до жахливих наслідків та залишила без домівки безліч людей. Ворог, діючи підло і жорстоко, намагався завдати максимальної шкоди країні та її мешканцям. Однак, незважаючи на всі труднощі, які поставив перед Україною загарбник, вона досі демонструє свою непохитність і національне єднання. Українська нація відповідає на виклик, об’єднується в боротьбі з труднощами та спрямовує всі можливі сили на відновлення постраждалих районів. Завдяки відвазі і рішучості українського народу, ніяка катастрофа не зламає нашої жаги до свободи.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» передали на Херсонський напрямок людям, що потерпають від ворожих нападів та підриву дамби, продукти харчування, крупи, м'ясні консерви, солодощі, ковдри, подушки, одежу, взуття, засоби гігієни.

«Нічого не робіть з суперництва або чванливості,але в покірності шануйте один одного вищим за себе». (Филип"янам 2;3)

Дякуємо голові фундації пані Надії Федорів, професору, доктору Heinrich Benner, Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 163 | Додав: admin | Дата: 2023-09-12 | Коментарі (0)