Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » 2023 » Вересень » 26Ворог не полишає надії зламати Україну, але у нас є найважливіше — мотивація. Ми будемо боротися до останнього — або до перемоги, або поки є сили відбивати атаки агресора. Ми наповнені жагою волі, надією і рішучістю, і ми віримо, що наша держава зможе подолати всі виклики, що виникають перед нею з самого початку їі існування. Ми пишаємось героями із ЗСУ, які віддано служать нашій Батьківщині і цілодобово захищають її територіальну цілісність. Незалежно від того, як довго триватиме війна, одне залишиться незмінним — ми будемо боротися, скільки вистачить сил і снаги. Сьогодні перед нашою державою, нацією, військом стоїть надзавдання: відстояти українську землю та правдиву історію, яку колись вкрали підступно та безсоромно. Кожен українець мав би сьогодні молити Господа, щоб нам нарешті перемогти у цій визвольній війні...

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» передали ЗСУ продукти харчування, м’ясні консерви, рис та необхідні засоби гігієни.

«Жодна зброя, що зроблена буде на тебе, не матиме успіху, і кожнісінького язика, який стане з тобою до суду, осудиш. Це спадщина Господніх рабів, а їхнє оправдання від Мене, говорить Господь!» (Ісая 54:17)

Дякуємо пані Надії Федорів, Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 141 | Додав: admin | Дата: 2023-09-26 | Коментарі (0)