Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » 2023 » Жовтень » 21Сьогодні тисячі українських солдат своїми дивовижними подвигами відстоюють нашу свободу та незалежність. Ними рухають віра та незламність, мужність та стійкість. Вони мотивовані не лише тим, що захищають свою Вітчизну, але їх серця сповнені живими надіями на те, що Україна не лише переможе і повернеться до своїх історичних кордонів, але й стане справжньою Европейською державою. Українці — не просто сильний народ, українці — нація з історичною місією: зупинити зло, яке вчергове збирає жатву на нашій землі. Тільки об"єднавши зусилля в гуманітарних, патріотичних та історично-вікових цілях, ми переможемо. В єдності сила народу! Боже нам єдність подай!

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» відправили для ЗСУ продукти харчування, м'ясні консерви, смаколики, інвалідні коляски, тощо.

«Промовив Господь Господеві моєму: Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів за підніжка ногам Твоїм!» (Псалми 110:1)

Дякуємо пані Надії Федорів, Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 123 | Додав: admin | Дата: 2023-10-21 | Коментарі (0)