Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
17:40
Українські пожежники — це національні герої, що проявляють величезну мужність і силу перед страшними викликами, які принесла з собою війна

Українські пожежники — це національні герої, що проявляють величезну мужність і силу перед страшними викликами, які принесла з собою війна. Кожен виїзд сьогодні — справжнє випробування для цих людей, які не раз опинялися під ракетним обстрілом та розбитими ними будівлями, але все одно рятували дорогоцінні чужі життя. Навіть у самих тяжких ситуаціях, коли вони самі під загрозою, наші вогнеборці продовжують демонструвати хоробрість і витримку. Вони є справжніми символами надії та порятунку, втілюючи в собі найкращі ідеали служіння людям і їх захисту.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, відправили пожежникам Житомирщини пожежне устаткування, кисневі апарати, форми, шлеми, тощо.

Жодна зброя, що зроблена буде на тебе, не матиме успіху, і кожнісінького язика, який стане з тобою до суду, осудиш. Це спадщина Господніх рабів, а їхнє оправдання від Мене, говорить Господь!(Ісая 54:17)

Дякуємо Lee Scheumann, нашим партнерам та друзям.

Разом до Перемоги!

Все буде Україна! 

Переглядів: 73 | Додав: admin | Теги: що проявляють величезну мужність і , які принесла з собою війна, Українські пожежники — це національ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar