Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
21:09
В якісь лічені години міста — Ірпінь, Буча, Гостомель, Коцюбинське — могли перетворитись на руїни і згарища

В якісь лічені години міста — Ірпінь, Буча, Гостомель, Коцюбинське — могли перетворитись на руїни і згарища... Ворожа артилерія не вщухала ні на мить, щоб зруйнувати вщент міста, які чинили нелюдський супротив. Адже їх головною ціллю була столиця України — древній та сакральний Київ. І тільки відважний Дух українського захисника та відданість обов’язку ДСНС врятували те, що створювалось поколіннями українців. Бо ми билися і продовжуємо битись за те, чому не має ціни у всьому світі — за Свою Незалежну Україну.

А відтак, окрім неймовірного подвигу ЗСУ та ДСНС, які продовжують боронити нашу землю від ворога та ліквідовувати наслідки пожеж та обстрілів, кожен з нас може долучатися до супротиву ворогові, створюючи гуманітарні форпости.

Команда центру Логос та волонтери храму Преображення Господнього за підтримки Коцюбинського селищного голови Даніша Сергія Павловича, та з молитовним Благословінням архієпископа Агапіта, який провів молебен та освячення пожежного устаткування та автомобілів, передали пожежні костюми, шлеми, рукавиці, форми, ноші, тощо головному управлінню ДСНС у Київський області.

Дякуємо пастору Lee Scheumann, та Hand of Hand logistik.

#допомогазарадижиття

Все буде Україна!

Переглядів: 120 | Додав: admin | Теги: Коцюбинське — могли перетворитись н, гостомель, В якісь лічені години міста — Ірпін, Буча | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar