Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
16:20
Відомо, що справжній дух нації виплекується та формується століттями, але частіше за все — виборюється в визвольних війнах

Відомо, що справжній дух нації виплекується та формується століттями, але частіше за все — виборюється в визвольних війнах. Ми, українці, від самого початку чомусь маємо доводити свою «українськість» та захищати ії, постійно борючись за право на існування. Ось так і зростають «діти криївок та окопів», а не інтелігентних затишних кухонь, які є кращими та найвправнішими воїнами як в величному минулому, так і в історичному сьогоденні.

Благодійний фонд «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, відправили ЗСУ продукти харчування, м'ясні консерви, солодощі, спальники, засоби гігієни, тощо.

«Тоді сказав йому Ісус: «Поверни меч твій на його місце; бо всі, хто візьме меча, від меча й загинуть» (Матв., 26,52).

Дякуємо Фонду "Ukrainehilfe Breitscheid St. Laurentius Gemeinschaft e.V" в особі професора, доктора Heinrich Benner, голові фундації пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Разом до Перемоги!

Все буде Україна ! 

 

Переглядів: 58 | Додав: admin | Теги: відомо, але частіше за все — виборюється в , що справжній дух нації виплекується | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar