Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
10:50
Серце кожного українця сповнюється болем та співчуттям до наших співгромадян з Харківської області, які кожного дня потерпають від ворожої а

Серце кожного українця сповнюється болем та співчуттям до наших співгромадян з Харківської області, які кожного дня потерпають від ворожої агресії, обстрілів та бомбардувань. Все це лягає на їхні плечі важким тягарем, забирає безцінний мир та затишок у маленьких дітей... Усі ми живемо в одній великій родині, а родина повинна бути поряд у найважчі часи. Разом із Господом ми є сила, яка може допомогти іншим пережити найважчі часи і підготувати фундамент для нового життя!

Команда центру «ЛОГОС» волонтери храму Преображення Господнього через церкву «Перемоги» відправили населенню Харківської області продукти харчування, борошно, памперси, пелюшки, суміші швидкого приготування для грудних дітей, мед, чаї, тощо.

«Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас.» (Іак. 4:7-10)

Дякуємо за допомогу Фонду сталого розвитку ООН в особі посла Христини Катракіс, Lee Scheumann, пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

#допомогазарадижиття

Все буде Україна ! 

Переглядів: 71 | Додав: admin | Теги: Серце кожного українця сповнюється , обстрілів та бомбардувань, які кожного дня потерпають від воро | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar