Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
10:23
В реаліях жорстокої загарбницької війни, яка перетворилася на справжній тероризм мирного населення, кожен українець святкує новий день народ

В реаліях жорстокої загарбницької війни, яка перетворилася на справжній тероризм мирного населення, кожен українець святкує новий день народження майже щодня. Щодня народжуються нові українці — сильні, загартовані, вперті, цілеспрямовані. Все більше людей моляться за припинення війни і порятунок близьких та незнайомих їм воїнів. Реалії війни гартують нас, дозволяючи проявити свої якості і долучитися до загального фронту допомоги та підтримки ЗСУ. Щодня ми дякуємо Господу за новий день, за нову можливість зробити свій вклад в майбутню перемогу.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього передали 30-й бригаді ЗСУ, що воює на сході України, продукти харчування, смаколики та медичний розхідний матеріал для першої допомоги.

«Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю. Я даю мир не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!» (Івана 14:27)

Дякуємо за допомогу Lee Scheumann, Kik Remigiusz, нашим партнерам та друзям.

#допомогазарадижиття

Все буде Україна! 

Переглядів: 110 | Додав: admin | Теги: В реаліях жорстокої загарбницької в, яка перетворилася на справжній теро, кожен українець святкує новий день | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar