Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
09:50
Холодні зимові ночі стають довшими, а в серцях українців запалюється вогник тепла та надії, адже наближається Різдво

Холодні зимові ночі стають довшими, а в серцях українців запалюється вогник тепла та надії, адже наближається Різдво. Під мерехтливим зоряним небом ми готуємось до зустрічі цього світлого свята в колі сім'ї, серед улюблених традицій та запашної різдвяної вечері. Та поки ми прикрашаємо ялинки і обмінюємося подарунками, наші солдати, наші захисники, збираються відзначати Різдво не в теплі домашнього вогнища, а в окопах, в обіймах холоду та під загрозою артилерійського вогню. Їх героїзм, їх нескінченна відвага та самопожертва — це ціна миру, яку вони платять кожного дня, щоб ми могли святкувати без страху та тривоги. Не забуваймо про це, коли збиратимемося з рідними біля святкового столу, коли наші домівки наповняться радістю та веселощами. У цей різдвяний час подаруйте нашим захисникам хвилину тиші, подяку та молитву за їх безпеку та швидке повернення додому.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» передали через «Ротарі клуб Київ Сіті»

медицину для військових на Запоріжському напрямку.

«Як хто скаже: Я Бога люблю, та ненавидить брата свого, той неправдомовець. Бо хто не любить брата свого, якого бачить, як може він Бога любити, Якого не бачить?» (1-ше послання Іоанна 4:20)

Дякуємо Terry Burton, Мedical Equipment Supplies Abroad, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна! 

Переглядів: 90 | Додав: admin | Теги: Холодні зимові ночі стають довшими, адже наближається Різдво, а в серцях українців запалюється во | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar