20:49 Кожному солдату, який стоїть на захисті України, надзвичайно важливо відчувати підтримку з тилу | |
Кожному солдату, який стоїть на захисті України, надзвичайно важливо відчувати підтримку з тилу, знати, що про них пам'ятають і щиро піклуються. Це тепло людських сердець, що випромінюється з кожного куточка країни, додає сил та впевненості у власних діях. Коли всім серцем віриш у те, що твоя міць та зусилля об'єднані з вірою та допомогою всієї країни, перемога набуває не просто військового значення, а стає символом єдності, сили духу та непереможності українського народу. Навіть найскладніші випробування стають легшими, якщо знати, що у той час, коли ти зі зброєю в руках охороняєш Батьківщину, твої земляки не шкодують часу та ресурсів, щоб підтримувати тебе. Це може бути і теплий одяг для солдата, і листи зі словами підтримки, і невтомні волонтери, які вкладають свої сили в забезпечення фронту всім необхідним. І, звичайно, нескінченні палкі молитви за життя героїв, сповнені надії та довіри Господу. Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» передали ЗСУ на Донецький напрямок макарони, рис та м'ясні консерви. «Ми з того пізнали любов, що душу Свою Він поклав був за нас. І ми мусимо класти душі за братів! (1-ше послання Іоанна 3:16) Дякуємо пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям. Все буде Україна! | |
|
Всього коментарів: 0 | |