Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос

Головна » 2023 » Листопад » 13Ще не так давно Запорізька область була затишним мальовничим краєм, де звичайні люди вели тихе життя, ходили на роботу, виховували дітей, раділи малим дрібницям і не міркували про погане. Але з приходом російської окупації Запоріжжя перетворилось на нажахані, затягнуті імлою болю та відчаю, міста та села. Окупанти без жалю випалюють їх ракетними ударами, викрадають дітей і нищать все, з чого складалося життя місцевих українців. Та чорне зло ніколи не переможе світло і не зможе відібрати дар життя, що в своїй великій любові дарував нам Господь. Памʼятаймо, що зараз важлива кожна крапля підтримки, кожні вільні руки, кожна щира молитва за наших захисників із ЗСУ…

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» передали на Запорізький напрямок мʼясні консерви, спальники, тощо.

«Тримайтеся кріпко й хоробро, не бійтесь і не лякайтесь їх! Сам Господь, Бог твій, рушає з тобою; він тебе не лишить і не покине» (Втор 31,6).

Дякуємо пані Надії Федорів, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна!  ... Читати далі »

Переглядів: 129 | Додав: admin | Дата: 2023-11-13 | Коментарі (0)