Центр реабілітації та соціальної допомоги Логос
20:44
Робота мобільних госпіталів у зонах конфліктів є надзвичайно важливою, бо завдяки їй рятується багато життів

Робота мобільних госпіталів у зонах конфліктів є надзвичайно важливою, бо завдяки їй рятується багато життів. Ці пересувні медичні пункти, розгорнуті на передовій, надають невідкладну допомогу пораненим буквально під градом вогню. Медики, які працюють у таких умовах, демонструють відвагу та самовідданість, ризикуючи власним життям, щоб врятувати військових. Кожен день для них — це черговий подвиг, який вони зустрічають з незламним серцем і професіоналізмом, рятуючи життя в умовах, де кожна секунда на вагу золота. Неоціненну допомогу у їхній благородній місії надають волонтери, які неустанно працюють, щоби забезпечити госпіталі всіма необхідними матеріалами та ресурсами. Сьогодні волонтерська підтримка є життєво важливою для забезпечення сталої роботи українських госпіталів. Ці люди працюють пліч-о-пліч, підтримуючи один одного, і кожен з них грає важливу роль у порятунку життів та допомозі тим, хто цього потребує найбільше.

Команда центру «ЛОГОС», волонтери храму Преображення Господнього, в рамках гуманітарної місії «Допомога заради життя» разом з Фондом «Добрі справи» передали для мобільного госпіталю в Павлоград, для воїнів 72-бригади та для Київського Охматдиту бинти, медичні халати, маски та комплекти катетерів.

«Ми з того пізнали любов, що душу Свою Він поклав був за нас. І ми мусимо класти душі за братів! (Іоанна 3:16)

Дякуємо Terry Burton, Мedical Equipment Supplies Abroad, нашим партнерам та друзям.

Все буде Україна! 

Переглядів: 100 | Додав: admin | Теги: бо завдяки їй рятується багато житт, Робота мобільних госпіталів у зонах | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar